Otelinizdeki misafirlerinizi rahat ettirecek, aynı zamanda uzun süre kullanabileceğiniz sağlam sandalyeler seçmek çok da zor değil. Bunun için size bazı tavsiyelerimiz var:
Otel odanızın ve lobinizin dekorasyonuna(perde, duvar kağıdı, halı, mobilya vs.) ve konseptine uygun renkler ve sandalye modelleri kullanmaya özen gösterin.

otel-odasi-icin-sandalye-secim-ana-gorsel-1

Otel Restoran Sandalye ve Masa Dekorasyon

Özellikle, poliüretan sünger kullanılmış sandalyeleri tercih edin. Otomobil ve diğer taşıtların koltuklarında kullanılan poliüretan sünger, daha sağlam ve uzun ömürlü bir sünger çeşididir. Burada önemli bir teknik bilgiyi paylaşalım: Dansite yani süngerin yoğunluğu…

otel-odasi-icin-sandalye-secim-ana-gorsel-2

Otel Restoran Sandalye ve Masa Dekorasyonları

Süngerin kalitesi doğrudan dansite ile ilgilidir. Dansite arttıkça süngerin kalitesi, dolayısıyla fiyatı da artar.Poliüretan sünger kullanılmış sandalyeler, normal sünger kulllanılmış sandalyelere göre daha pahalı ve daha uzun ömürlüdür. Otelinizde ki yoğunluğu ve sirkülasyonu göz önünde bulundurarak poliüretan sandalyeler seçmeniz, size ilk etapta biraz masraflı gelebilir.Fakat yıllarca kullandığınız poliüretan sandalyenizin döşemesini değiştirerek sanki yeni bir sandalye ortaya çıkarabilir, böylece otel odanızda ve lobinizde daha az maliyetli bir değişiklik yapabilirsiniz.
Alüminyum ve Metal Hilton Sandalyelerin yanı sıra, ahşabın sıcaklığından da vazgeçmeyin: Ahşap Rustik, Klasik ve Modern Kollu ya da Kolsuz Sandalyeler de tercihleriniz arasında mutlaka yer alsın.

Otel Sandalyesi

otel-odasi-icin-sandalye-secim-ana-gorsel-3

Otel Restoran Sandalye ve Masa Dış Mekan

Birçok sandalye çeşidi arasından seçim yaparken, doğru sandalyeyi seçmek kadar doğru firmayı seçmek de çok önemlidir.Bunun için internetten iyi bir araştırma yapın ve ürünleri satın alacağınız firmaya giderek sandalyeleri görün.
Oteliniz için en iyi sandalye seçimlerini yapmanız dileğimizle…


2 yorum

Ali Belek · Eylül 22, 2017 09:16 tarihinde

Merhaba çok yararlı bir yazı olmuş. Otel Sandalyesi için inceleyebileceğimiz bir site önerebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir