Mercure Otelleri

Mercure Oteller zinciri’nin Topkapı’da bulunan Oteli’nin restoran sandalyeleri, mor konferans sandalyeleri, ahşap tonet sandalyeleri, ferforje demir sandalyeleri, beyaz tiffany sandalyeleri, kapitoneli chesterları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Farklı konsept ve mobilya ihtiyaçlarınız için bizi arayın.

Kule Otel

Gaziantep’te yüksek kapasiteli yatak kapasitesiyle hizmet veren Kule Otel’in resepsiyon mobilyaları, poliüretan modern sandalyeleri, banket masaları, banket sandalyeleri, klasik sandalyeleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştir. Bizi seçen müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Değirmenbaşı Butik Otel

Gölcük’te doğayla iç içe atmosferiyle butik otel hizmeti veren Değirmenbaşı Otel’in dış mekan rattan sandalyeleri, oda dolapları, ahşap restoran masaları, modern koltukları, poliüretan özel yapım sandalyeleri ve çeşitli otel aksesuarları firmamız tarafından imal edildi. Ürünler hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sürmeli Otel

Beşiktaş ilçesinde hizmet veren Sürmeli Otel’in masa örtüleri ofis döner koltukları toplantı salonu masaları napolyon sandalyeleri sandalye süsleme aksesuarları bistro masa örtüleri koltuk takımları yatak bazaları modern oda koltukları tiffany sandalyeleri ahşap tablalı masaları firmamız tarafından satılmıştır. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

İzala Butik Otel

Mardin’in doğasına ve mimarisine uygun yapısıyla uygun İzala Otel’in ahşap tablalı masaları, klasik ahşap oymalı sandalyeleri, kırmızı kumaş kaplama banket sandalyeleri, yatak odası aksesuarları, servantları, oda dolapları, mini bar dolapları, restoran sandalyeleri, dikdörtgen tablalı restoran masaları, toplantı odası runnerları, toplantı odası masaları, masa örtüleri ve otel dekorasyon malzemeleri firmamız tarafından Devamı…

Ada Beach Otel Girne

Kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle Girne’de hizmet veren Beach Otel’in sandalye, masa, chester koltuk, banket masa, kollu sandalye, bar sandalye, bar masası, çay seti, berjer ve servant gibi çeşitli ürünleri firmamızdan tedarik edilmiştir.